• BIST 98.314
  • Altın 143,721
  • Dolar 3,5732
  • Euro 3,9941
  • Bursa 18 °C
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 14 °C

Süper Lig'in yeni programı açıklandı

Süper Lig'in yeni programı açıklandı
İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig´in 28, 29, 30, 31, 32 ve 33. hafta programlarını açıkladı. Çaykur Rizespor ile oynanan maç dönüşünde Fenerbahçe kafilesine yapılan sil

İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig'in 28, 29, 30, 31, 32 ve 33. hafta programlarını açıkladı. Çaykur Rizespor ile oynanan maç dönüşünde Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı sonrasında ligler bir hafta kaydırılmıştı. Daha önce hafta içi oynanacağı açıklanan 31. hafta karşılaşmaları da 12,13,14 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Lig son haftasının programı ise açıklanmadı.
Açıklanan 6 haftalık program şöyle:

28. Hafta
24 Nisan Cuma
20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)
25 Nisan Cumartesi
13.30 Bursaspor-İstanbul Başakşehir (Bursa Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
26 Nisan Pazar
13.00 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir)
13.00 Balıkesirspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
27 Nisan Pazartesi
20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

29. Hafta
2 Mayıs Cumartesi
13.30 İstanbul Başakşehir-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin)
19.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Balıkesirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
3 Mayıs Pazar
13.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
4 Mayıs Pazartesi
20.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Medicana Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

30. Hafta
8 Mayıs Cuma
20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)
9 Mayıs Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Atatürk)
19.00 Balıkesirspor-İstanbul Başakşehir (Balıkesir Atatürk)
19.00 Medicana Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)
10 Mayıs Pazar
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Osmanlı)

31. Hafta
12 Mayıs Salı
16.45 İstanbul Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.45 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir)
19.45 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.45 Kasımpaşa-Balıkesirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.45 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Mersin)
13 Mayıs Çarşamba
16.45 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)
19.45 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
19.45 Fenerbahçe-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Fenerbahçe Şükrü Sracoğlu)
14 Mayıs Perşembe
19.45 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

32. Hafta
16 Mayıs Cumartesi
16.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)
20.00 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)
17 Mayıs Pazar
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-İstanbul Başakşehir (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
15.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
16.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe (Mersin)
18 Mayıs Pazartesi
20.00 Beşiktaş-Torku Konyaspor (Osmanlı)
20.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize Şehir)

33. Hafta
22 Mayıs Cuma
20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)
23 Mayıs Cumartesi
14.00 Kasımpaşa-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir)
20.00 Trabzonspor-Balıkesirspor (Hüseyin Avni Aker)
24 Mayıs Pazar
14.00 Medicana Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)
25 Mayıs Pazartesi
20.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)
CİHAN

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Fenerbahçe finalde20 Mayıs 2017 Cumartesi 00:16
  • Taraftar kavgasında 5 yaralı19 Mayıs 2017 Cuma 16:37
  • Su içme nedeni belli oldu!19 Mayıs 2017 Cuma 09:48
  • İşte Süper Lig'de 32. hafta hakemleri18 Mayıs 2017 Perşembe 15:45
  • Volkan Demirel herkesi şoke etti18 Mayıs 2017 Perşembe 09:36
  • Maçta 23 gol 19 penaltı, 9 sarı kart18 Mayıs 2017 Perşembe 00:22
  • Ünlü teknik direktör FETÖ'den gözaltında16 Mayıs 2017 Salı 16:20
  • Ünlü futbolcu dolandırıldı!16 Mayıs 2017 Salı 10:34
  • Dilmen: Hakem bu maça bilerek verildi16 Mayıs 2017 Salı 09:44
  • Süper lig'in yeni takımları belli oldu14 Mayıs 2017 Pazar 19:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Olay Bursa | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0224. 408 35 78- Haber İhbar Hattı: 0544.201 80 43 Faks : 0224.408 35 78